Tel.: (+420) 777 743 849

Historie

Společnost DANEPO byla založena v roce 1996 v Opavě zkušenými lidmi v daňové sféře.

 

Od doby založení společnost prošla určitým vývojem a transformací. V názvu společnosti se v době jejího založení částečně zobrazoval předmět činnosti, tedy daně a poradenství, společnost však poskytuje auditorské služby a celou řadu služeb v oblasti souvisejícího ekonomického poradenství, zejména při přeměnách společností, zakládání a likvidace podniků, finančního plánování aj.

 

Našim hlavním cílem je nabídnout dlouholeté zkušenosti. Spolupracujeme s klienty od malých po velké soukromé společnosti, napříč širokým sektorem podnikatelské sféry, jako jsou průmyslové podniky, stavebnictví, zemědělství, dopravy a v sektoru služeb.

 

Našimi dalšími partnery jsou obce a neziskový sektor.

 

Spolupracujeme při auditu účetních závěrek společností se zahraniční majetkovou účastí s auditory z Rakouska, Francie, Německa, Anglie, Taiwanu i Ruska.

 

Naši klienti ví, že se na nás mohou spolehnout, protože jim přinášíme naše znalosti a rady po celou dobu trvání spolupráce.

Naši lidé

Náš stálý a dlouholetý tým tvoří specialisté, kteří mají mnohaleté zkušenosti s poskytováním auditorských služeb, daňového a finančního poradenství.

Pomněn Ondřej
Tel.: +420 777 743 849
E-mail: ondrej@danepo.cz
Jiří Fiala
Tel.: +420 777 743 848
E-mail: fiala@danepo.cz

Sponzorství

Naše společnost se po celou dobu svého působení věnuje charitativní činnosti. Pravidelně a dlouhodobě přispívá především na činnost Charity Opava a financování vybraných neziskových projektů.